توليد و پخش ورق خام كورين پاسارگاد

توجیه اقتصادی کورینصفحات کورین به چند دلیل در اجراهای ساختمانی به صرفه میباشند دلیل اول قابلیت ترمیم کورین است چرا که در دراز مدت از هزینه های چند باره جلو گیری میشود و نیازی به اجرای مجدد کورین نیست دلیل دیگر سبکی این متریال یعنی کورین است که وزن تمام شده در ساختمان و به تبع آن از قدرت اسکلت و هزینه های نهایی کاسته میگردد و دلیل سوم اینکه چون عمر کورین از صفحاتی مانند mdf خیلی بیشتر میباشد در نهایت فروپاشی کورین خیلی دیرتر انجام شده و از بدنه و دربهای کابینت نیز محافظت می گردد .


www.corianpassargad.com


کورین

[ چهارشنبه هفتم 8 1393 ] [ ] [ corian ] [ (5) نظر]
صفحه کورین


کورین یا صفحــــات آکریلیک یا (Solid Surfaces) در سال 1960 توسط گروهی از مهندســـان و پژوهشگران شرکت صنایع شیمیایی Dupont  به وجود آمد. اولین ورقه این صفحات در سال 1946 به نام کورین نام گذاری شد و در سال 1968 به بازار جهـــانی صادر شد. درحال حاضر بین 8 تا 10 شرکت بزرگ کورین و بیش از 11 شرکت کوچک در حال تولید هزاران گونه مختلف از این مواد هستند.
برخی از ویژگی های کاربردی صفحات کورین:


1- ظاهر زیبا و با دوام
2- تنوع رنگ بالا
3- مقاومت در برابر ضربه و حرارت
4- یکپارچه و بدون درز در اتصالات
5- پولیش پذیری و قابلیت پرداخت بسیار عالی
6- تحمل وزن 500 کیلوگرم بر متر مربع
7- ضد آب - ضد لک - ضد حریق


محصولات شرکت کورین پاسارگاد  

 صفحات اکریلیک پاسارگاد

www.corianpassargad.com

دفترفروش : تهران میدان رسالت خیابان هنگام ، بالاتر از سی متری دوم ، 14 مرکزی پلاک 32

مدیر فروش : هژیر سخنگو

5 _ 77201354

09121571236


صفحات کورین دارای مشخصات فنی مانند حرارت پذیری ، خش پذیری ، دیتیل ، مقاومت در برابر باکتریها ، انعطاف پذیری و ..... می باشد که طبق آزمایشات خاصی مشخص می شود و در مورد صفحات سامسونگ در بخش مربوطه در سایت موجود است .

کورینیکی از خواصی که صفحات کورین را متریال مطلوب جهت ساخت روشویی می گرداند ، واتر پروف بودن آن است .

 

ترمیم پذیری صفحات کورین نیز امتیاز برتر این ماده نسبت به سایر مصالح مشابه جهت انتخاب انبوه سازان می باشد .ادامه مطلب


جهت رفاه حال همکاران

فروش ورق کورین ایرانی مشابه کدهای سامسونگ بصورت

 شاخه و تکه 

میباشد
 
صفحات کورین یا سنگ مصنوعی نوعی از سطوح سخت ( Solid surface ) میباشد که به دلیل یکپارچگی و نفوذ نـاپذیری در مقابل باکتریها ( Anti bacterial ) انتخاب منــاسبی جهت اجـــرا در آشپزخــانه ، آزمایشگاهها ، حمـــام ، سرویسهای بهداشتی و اصولا" کلــیه مکانهایی که در آنها مراقبت بیش از اندازه نسبت به بهداشت محیطی وجود دارد ، می بـــاشد . 


مـــــــواد اولیه تشکیل دهنده سنگ مصنوعی Corian شامل اکریلیک و رزین میباشد که همین امر سبب ضد خش و لک بودن ، یکپارچگی و ترمیم پذیری فوق العاده آن می شود . 
صفحات کوریــــن بدلیل قابلیت بسیار بـــالا در برش ، چسباندن ، انعطاف پذیری ( Flexibility ) و پولیش کاری , لذتی وصف ناشدنی در امر طراحی آشپزخــانه ودکوراسیون ایجـــاد میکند ، به طوریکه در finishing نهایی ، حتی بسیاری از نواقص طــراحی قبل از خودش را مخفی میکند . 

ادامه مطلب
[ سه شنبه شانزدهم 2 1393 ] [ ] [ corian ] [ (1) نظر]
دربارۀ کورین about corian
صفحات کورین یا سنگ مصنوعی نوعی از سطوح کاربردی در ساختمان ودکوراسیون می باشد که از اکریلیک و نوعی از رزین به همراه انواع گرانولها جهت رنگ بندی و دانه بندیهای بسیار متنوع ساخته میشود و کاربردهای متفاوتی در معماری منازل مسکونی ، اداری بهداشتی  و  بیمارستانی  دارند . کورینصفحات اکریلیک پاسارگاد

www.corianpassargad.com

دفترفروش : تهران میدان رسالت خیابان هنگام ، بالاتر از سی متری دوم ، 14 مرکزی پلاک 32

مدیر فروش : هژیر سخنگو

5 _ 77201354

09121571236


ادامه مطلب
[ شنبه سیزدهم 2 1393 ] [ ] [ corian ] [ (0) نظر]
کورین - پروژه[ سه شنبه سوم 10 1392 ] [ ] [ corian ] [ (4) نظر]
تولید کورین ایرانی
مفتخریم که بدلیل بهره گیری از مواد خام درجه یک کره ای قادر به تولید بهترین ورق کورین ، با کیفیتی به مراتب بهتر از رقیبان دیگر هستیم . بطوریکه خواصی همانند پولیش پذیری و زیبایی کورین را بطور کامل در این محصولات اعتلا بخشیده ایم و خروجی دیگر کارخانجات قابل رقابت با کورین تولید شده در این موسسه نیست کما اینکه اعطای گارانتی به تولیدات کورین پاسارگاد خود موئید مرغوبیت و اطمینان از کالای تولید شده در این شرکت است .
[ پنج شنبه هفتم 9 1392 ] [ ] [ corian ] [ (5) نظر]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ،
X